محل تبلیغات شما

حتما برای تبریک عید نوروز انبوهی از پیام ها را دریافت کرده اید یا ارسال خواهید کرد. ابتدا به شما پیشنهاد میدهم که در روز 29 اسفند و 1 فروردین پیام تبریک نفرستید. پیام تبریک های این دو روز آنقدر زیاد است خوانده نمی شود (به شخصه متن پیام های دریافتی ام را نمی خوانم ) و در عوض در روز های بعد پیامتان را بفرستید تا مخاطب بتواند پیام شما را در یک وقت مناسب دریافت و مطالعه کند .

تا حالابه متن پیام ها دقت کرده اید همگی از آرزوی سالی پر از موفقیت و ثروت وسلامتی و . پر شده اند  پیام هایی که هر سال تکرار می شوند . به نظر می رسد پیامک ها بی روح هستند و مخاطب با دریافت آن احساس خوبی دریافت نمی کند و به این حس و درک نمی رسد که این پیام به صورت ویژه برای من نوشته شده است.

دوستان بیاید سعی کنیم در مناسبت های بعدی خودمان تلاش کنیم پیام تبریک را بنویسیم . حتی اگر فقط یک تبریک خشک و خالی بدون واژه های قلنبه وسلنبه یا تکراری باشد .  امسال یکی از رفقا  پیام داده " سلام رفیق  سال نوت مبارک "  این پیامش را دوس دارم  ساده و بی تکلف است . به دل می شنید .در عوض انبوهی از پیام های کپی پیست شده ای داشتم که هیچ کدام را نخواندم .

برای این که این حس را به مخاطب القا کنی که پیام را به صورت اختصاصی برای شما نوشتم و برای آن وقت گذاشتم چه کارهایی می توان کرد؟

مثلا در ابتدای پیام  اسم مخاطب را بیاوریم :سلام  رضا جان / علی آقا / مریم خانم / استاد عزیزی /دکتر ایزدی عزیز و

یا اینکه اگه در سال اخیر اتفاق خوبی بین شما و مخاطب بوده به ان اشاره کنید مثلا به رفقایی که در سال قبل پیدا کرده اید اینگونه پیام دهید که از آشنایی به آنها خوشوقت هستید .

یا برای کسی که قرار است در چند ماه آینده کنکور بدهد  آرزویی موفقیتی که خالی می نوشتید با قید کنکور باشد

و

این ها را برای سایر عید ها و مراسم ها نیز تکرار کنیم .

آرزو میکنم امسال امیدورانه با مسایل زندگی برخورد کنید .

1 فروردین 1399

حذف "جگر غاز" از رستوران‌های نیویورک / چاق کردن اجباری اردک‌ها ظلم است

نظر شهید بهشتی درباره قانون اساسی

فقه پویا در صحبت امام خمینی

پیام ,های ,ها ,تبریک ,مخاطب ,دریافت ,پیام تبریک ,کرده اید ,متن پیام ,در روز ,1 فروردین

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

کتابخانه عمومی علامه امینی فردیس