محل تبلیغات شما

منابع مناسب برای کنکور کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرمشناسی :
منابع مختصر و کلیدی :
حقوق جزا عمومی و اختصاصی : کتاب تک جلدی شرح آزمونی از احمد غفوری
آیین دادرسی کیفری : کتاب شرح آزمونی آیین دادرسی کیفری از احمد غفوری
متون فقه : کتاب تحریر الروضه فی شرح المعه به همراه ترجمه آن (ترجمه های زیادی در بازار موجود است )
متون حقوقی : برای این منبع اگر که حداقل های زبان را مسلط هستید . من به شما پیشنهاد میکنم که جزوات متون حقوقی دوران کارشناسی که اغلب در چهار شاخه حقوق عمومی ،حقوق جزا ، حقوق خصوصی و حقوق بین الملل هست استفاده کنید و بر همین جزوات مسلط شوید و نیازی به کتاب نیست (درصورتی که به ۵۰ درصد راضی باشید)
منابع تستی :
حقوق جزای عمومی و اختصاصی : کتاب تست احمد غفوری
آیین دادرسی کیفری : کتاب تست دکتر کلانتری از انتشارات میزان
متون فقه : کتاب تست دکتر کلانتری و طیبی از انتشارات میزان
متون حقوقی : حل کردن متن های حقوقی ۵ سال اخیر به عنوان تمرین و در ضمن لغات جدیدی که در متن ها استفاده شده حتما یادداشت کنیدو بخوانید.
منابع تفصیلی :
حقوق جزای عمومی :۱_ دکتر ادبیلی ۲_دکتر الهام و برهانی
حقوق جزای اختصاصی : دکتر میر محمد صادقی
آیین دادرسی کیفری : کتاب نکته های دکتر خالقی
متون حقوقی : law texts
متون فقه : همان منبع بالا به شدت مفصل است
نکات :
۱_ نویسنده در کنکور ارشد جزا و جرمشناسی رتبه ۵۰ کسب کرده است
۲_ منابع ردیف اول و دوم برای قبولی و کسب رتبه خوب در آزمون کفایت می کند اما همانطور که توجه دارید فلسفه دوران کارشناسی ارشد مبتنی بر تحقیق و پژوهش استوار است لذا اگر با این دید به دوره کارشناسی ارشد نگاه میکنید منابع تفصیلی را نیز مطالعه کنید تا با پشتوانه بهتری به مقطع ارشد بروید.
۳_ پیشنهاد میکنم هیچ درسی را کنار نگذارید . همه دروس را می توان به صورت حداقلی جواب داد.
۴_ در ماه آخر کنکور های چند سال حتما مطالعه شود
۵_ در درس آیین دادرسی کیفری و حقوق جزای عمومی مهم ترین منبع قانون است .
۶_ کنکور ارشد به مراتب آسان تر از کنکور کارشناسی است لذا نترسید و با توکل بر خداوند ادامه دهید و حتما موفق خواهید شد
۷_ اگر سوالی دارید بپرسید در اسرع وقت جواب داده خواهد شد .

حذف "جگر غاز" از رستوران‌های نیویورک / چاق کردن اجباری اردک‌ها ظلم است

نظر شهید بهشتی درباره قانون اساسی

فقه پویا در صحبت امام خمینی

حقوق ,کتاب ,ارشد ,منابع ,دکتر ,کارشناسی ,دادرسی کیفری ,کارشناسی ارشد ,و جرمشناسی ,جزای عمومی ,جزا و ,آیین دادرسی کیفری ,غفوریآیین دادرسی کیفری ,احمد غفوریآیین دادرسی ,برای کنکور کارشناسی

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

رویــا پــرداز مجمع دلسوختگان حضرت زینب (س) قم